Kadra

TRZON KADRY PEDAGOGICZNEJ UL. BOGUSZA 8A ORAZ BIEGAŃSKIEGO 36 (GRUPY ARTYSTYCZNE)

 

Małgorzata Kielan – Dyrektor przedszkola, Neurologopeda kliniczny, Certyfikowany Terapeuta SI

MAŁGORZATA KIELAN Lubię… siebie, swoje życie osobiste i zawodowe. Lubię LUDZI (tych małych i dużych) z którymi jestem na co dzień, to oni mnie inspirują, od nich wiele się nauczyłam i wiele im zawdzięczam. To mój największy życiowy sukces wiedzieć, że mam na kogo liczyć w domu i w pracy. Lubię żyć, ze świadomością, że to co robię ma sens i lubię mieć poczucie, że mam kogoś, kto czuje podobnie. Wiem, że razem zdziałamy więcej. Lubię ciszę w nocny, gdy słyszę jak spokojnie śpią moi najbliżsi, cisza podpowiada , że są bezpieczni. Lubię ciszę weekendową, ale z Rodziną ! Gdy zamiast dzwoniącego telefonu słychać głośny śmiech moich córek. Lubię ciszę poranną , a w niej śpiew ptaków i dźwięk kostek cukru w porannej kawie (obowiązkowo z bezą ze śmietaną i malinami - pychaaa!). Lubię zwykłą codzienność i wyjątkowe, pełne miłych zaskoczeń wyprawy rowerowe z Rodziną i Znajomymi.

Angelika Zielińska – Kierownik ds. organizacyjnych

ANGELIKA ZIELIŃSKA Lubię każdą wolną chwilę spędzać z mężem w górach. Lubię słuchać muzyki z płyt …winylowych, to moje sentymentalne podróże. Lubię czytać książki na temat wypraw górskich, by odkrywać niezwykłe historie odważnych, silnych ludzi. Lubię zwykłe dni, gdy przychodząc do pracy spotykam się z życzliwością i sympatią innych ludzi.

Maria Narkiewicz – Doradca

Maria Narkiewicz Lubię śpiew ptaków o poranku i wieczorne rozmowy gwiazd. Lubię szum morza, magię gór i zapach mokrej trawy. Lubię tajemniczy dziecięcy świat, w nim wszystko jest możliwe. Lubię grę dźwięków, kolorów i słów.

image

Izabela Szymczak – Nauczyciel Wychowawca, Kierownik ds. artystyczno-technicznych 

IZABELA SZYMCZAK Lubię, gdy ludzie czują się dobrze i swobodnie ze mną. Lubię obecność osób, które są pełne optymizmu, radości i empatii. Lubię, gdy ludzie z pasją próbują zmienić świat. Lubię chwile, gdy mogę zaszyć się w ciszy z dobrą książką. Lubię przyglądać się dzikiej przyrodzie podczas rowerowych wyjazdów do lasu. Lubię przestrzeń gór i zachwycające widoki podczas wspinaczek górskich. Lubię odkrywać i zachwycać się. Lubię czuć, że się rozwijam!

image

Angelika Mistecka – Nauczyciel Wychowawca -Psycholog, Kierownik Zespołu  ds. diagnostyki rozwojowej, Certyfikowany Terapeuta SI

ANGELIKA MISTECKA Lubię grać w gry planszowe, obowiązkowo w gronie przyjaciół! Lubię, gdy mąż czeka na mnie zimową porą z kubkiem gorącej herbaty, gdy wracam do domu. Lubię być poszukiwaczem i odkrywcą w swojej pracy. Lubię gromadzić pomysły i sprawdzać najlepsze sposoby pracy z Dzieckiem. Lubię sięgać po nowe metody. Lubię chwile, gdy znajdę rozwiązanie i wiem, jak mogę pracować najskuteczniej. Lubię nie - przewracać się na rolkach.

image

Marlena Zdunek- Nauczyciel Wychowawca grupy integracyjnej, Starszy opiekun artystyczno-techniczny

MARLENA ZDUNEK Lubię, kiedy nie ogranicza mnie czas. Cieszą mnie chwile, gdy mogę poświęcić się czemuś bez reszty. Lubię obserwować, jak Dzieci nawiązują stopniowo przyjaźnie. Z gromadki osobnych maluchów stają się grupą przyjaciół, ze swoimi sekretami, pomysłami, zabawami i marzeniami. Lubię podróżować w miejsca, których nie znam, ale z ludźmi, których znam bardzo dobrze. Lubię odwiedzać nowe, nieznane mi festiwale „wszelkiego pomysłu” muzycznego i artystycznego. Bo gromadzą ludzi ze wspólną pasją, którzy rozdają energię. Zawsze zabieram ją ze sobą! (za darmo!)

image

Michalina Wachowiak – Nauczyciel Wychowawca, Opiekun artystyczno-techniczny

MICHALINA WACHOWIAK Lubię zaciekawienie i zaangażowanie Dzieci, gdy uczestniczą w moich zajęciach. Lubię słuchać Ich rozmów, gdy nie wiedzą, że Im się przyglądam. Lubię, gdy świeci słońce, bo ładuje mnie pozytywną energią na cały dzień. Lubię zapach nowej książki, pewien rodzaj ekscytacji, który odczuwam, gdy ją otwieram, w niecierpliwym oczekiwaniu na historię, która mnie wciągnie.

image

Katarzyna Płaczkowska-Bachur – Nauczyciel języka angielskiego-Artysta-Plastyk- Animator,  Opiekun Kreatywny

KATARZYNA PŁACZKOWSKA-BACHUR Lubię w sobotnie wieczory, z całą swoją rodziną, siedzieć przy wspólnym stole i rozmawiać o świecie. Lubię …leżeć na hamaku i czytać książki. Lubię, gdy w pudełku z czekoladowymi pralinami trafi się ta, w której jest marcepanowe nadzienie. Lubię lato i słońce, które ogrzewa piasek na plaży.

image

Kaccey- Native Speaker

IHEKORONYE ENYERIBE KAYCEE- Lubię grać w piłkę nożną. W ogóle lubię – piłkę nożną ;) Lubię opiekować się Dziećmi i spędzać z nimi wolny czas. Lubię angażować się w działalność charytatywną jako wolontariusz. Lubię być pomocny. Lubię dawać innym coś - od siebie.

image

Urszula Loba- Wilgocka -  Nauczyciel zajęć umuzykalniających oraz rytmiki,  Animator muzyczny

URSZULA LOBA – WILGOCKA Lubię słońce, lubię deszcz, letnią burzę też, a najbardziej lubię gdy, gra muzyka, a śpiewacie WY!

image

Sylwia Kędzierska – Logopeda kliniczny

SYLWIA KĘDZIERSKA Lubię doświadczać przyjemnych, radosnych chwil. Lubię je stwarzać, gromadzić i pomnażać! Lubię aktywnie spędzać czas z najbliższymi mi ludźmi. Lubię zapach parzonej kawy, ciekawą książkę i …zachody słońca. Lubię pracę z Dziećmi. Uczę się od Nich radości, wyrozumiałości i dostrzegania rzeczy ważnych.

image

Aleksandra Kantorska – Pedagog specjalny, Certyfikowany Terapeuta Metody Krakowskiej

ALEKSANDRA KANTORSKA Lubię wiosnę, gdy … nie pada. Lubię spędzać czas w domu rodzinnym, z dala od miasta. Lubię w wolnej chwili słuchać … ciszy. Lubię te chwile, gdy widzę efekty mojej pracy w zadowolonych oczach Dziecka i w uśmiechu Rodzica.

image

Monika Walkiewicz-Psycholog

MONIKA WALKIEWICZ Lubię satysfakcję z dobrze wykonanej pracy, kiedy po trudzie, staraniach, sporej mobilizacji, mogę ucieszyć się swoim sukcesem, kiedy wiem, że wszystko poszło dobrze i czas …odpocząć. Lubię słuchać ludzi, którzy mnie inspirują. Lubię towarzystwo i zabawę. Lubię święty spokój i samotność z samą sobą.  Lubię bliskość ukochanej osoby. Lubię odkrywać stare opuszczone miejsca w poszukiwaniu jakiejś tajemnicy, spotkania ducha czasu, odczytania zakurzonej historii. Lubię dotykać przedmiotów, które cicho szepczą swoją minioną opowieść…

 

KADRA WSPIERAJĄCA ul.BOGUSZA 8a ORAZ BIEGAŃSKIEGO 36 (GRUPY ARTYSTYCZNE)

image

Rafał Kielan – Zastępca Dyrektora, Kierownik  ds. technicznych i zaopatrzenia

image

Daria Mastalerz- Pedagog specjalny

image

Alicja Jakubowicz – Nauczyciel wspomagający

image

Ewelina Marglarczyk – Nauczyciel wspomagający

image

Łukasz Urbaniak- Instruktor do zajęć ruchowych z elementami karate

image

Paulina Kroczak – Instruktor baletu

image

Izabela Murawska – Szefowa kuchni

image

Wiesława Gajowczyk – Pracownik obsługi 

image

Aleksandra Jankiewicz – Fizjoterapeuta

 

Ciekawska Hop Sa Sówka

Polsko-Angielskie Przedszkole

Reggio Emilia z naturalną kuchnią

 

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

tel. kom. 507117011

Ciekawska Hop Sa Sówka
ul.Bogusza 8a, 61-608 Poznań

Ciekawski Tra La Lisek

ul.Deszczowa 8a, 61-680 Poznań

Ciekawski Jeż O! Zwierz
ul.Deszczowa 8a, 61-680 Poznań